23 maj 2012

Wyremontowałeś właśnie dom? A może odświeżyłeś mieszkanie? Zastanawiasz się nad ewentualną wymianą mebli? Nie wiesz, na co się zdecydować? Rozważ zamówienie mebli zamiast kupienia gotowych!

Meble na wymiar mają bowiem co najmniej kilkanaście zalet. Przede wszystkim idealnie będą pasować do twojego mieszkania, do każdego pomieszczenia. Po drugie nie będziesz musiał ograniczać swoich inwencji twórczych – przy meblach robionych na wymiar wszystkie kombinacje są możliwe. Co więcej, możesz dowolnie bawić się zarówno pomysłem samego wykonania, jak i kolorystyką. Meble na wymiar to również duża wygoda – dzięki dobrze przemyślanemu wykonaniu, możesz liczyć, iż pomieścisz wszystkie niezbędne przedmioty bez ich upychania. A ponadto, z uwagi na fakt, iż są one robione specjalnie dla ciebie, możesz rozbudować, dla przykładu, jedne meble, z drugich zaś zrezygnować.

Meble na wymiar pozwalają bowiem na dużą dowolność. Masz mnóstwo ubrań? Zaplanuj wobec tego szeroką, pojemną szafę wnękową. Nie lubisz szuflad? Powiedz o tym stolarzowi, na pewno uwzględni twoje uwagi, a ty będziesz mógł się cieszyć idealnymi sprzętami na wymiar!

[do góry]
O autorze


MelaniaDesign to pracownia architektoniczna i designerska, która powstała z pasji do tworzenia wnętrz.